• Karuzela nad łóżeczko - hipopotamy różowo-szare

284.99
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 22.5
DPD Pobranie 22.5
The Weight Of The 0.3 kg
Leave your phone

Karuzela nad łóżeczko w różowo-szare hipopotamy będzie niezwykle stylowym uzupełnieniem pokoju i strefy snu każdego malucha. Składa się z obręczy, na której umieszczone zostały bawełniane maskotki hipopotamów w pastelowych kolorach. To w pełni bezpieczna zabawka wykonana ręcznie. W jej skład wchodzi podstawa - obręcz wykonana z ekologicznego drewna bukowego, którego jakość poparta została certyfikatem, a także część z szydełkowych maskotek - hipopotamów. Całość, choć klasyczna, prezentuje się naprawdę bardzo elegancko i nowocześnie.

Karuzela nad łóżeczko Tweeto w różowo-szare hipopotamy

Karuzela nad łóżeczko Tweeto w różowo-szare hipopotamy z powodzeniem przyciągnie uwagę każdego dziecka i to nie na chwilę, ale na dłuższy czas. Kształtuje bowiem koncentrację maluchów i wpływa na odbieranie przez nie bodźców zewnętrznych. Rozwija także zmysły, jak chociażby wzrok oraz dotyk.

Karuzelę można w intuicyjny i nieskomplikowany sposób samodzielnie zamontować. Zajmuje to niewiele czasu, a sprawi dziecku bardzo dużo radości. Maluchy mogą nawet próbować wkładać zabawki do buźki, ponieważ nie posiadają one żadnych, drobnych elementów, jak np. guziki. Są w pełni bezpieczne.

Karuzela nad łóżeczko w hipopotamy

Karuzela nad łóżeczko w hipopotamy różowo-szare to niewątpliwie stylowe akcesorium, które wspomoże rozwój Twojego dziecka i sprawi, że będzie ono coraz bardziej ciekawe otaczającego go świata. To tylko jeden z wielu plusów karuzeli od Tweeto, o reszcie warto przekonać się już osobiście. W swoim asortymencie posiadamy również inne przedmioty, które z powodzeniem znajdą miejsce w przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni otaczającej każdego maluszka. Są to między innymi: pościele, dywaniki, czy też huśtawki dla dzieci. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z niezwykle bogatą ofertą sklepu Tweeto.

Produkt nie zawiera mocowania do łóżeczka. Mocowanie znajduje się na tej stronie:klik

 

  • nie posiada naszywanych detali (guzików);

  • obręcz do zawieszania zabawek - 100% naturalny buk pokryty farbą na bazie wody;

  • zabawka - 100% bawełna

 

  • Karuzela z zabawkami

  • Nie zawiera uchwytu

  • Uchwyt do karuzeli dostępny jest na tej stronie: klik

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The