• Uchwyty na baldachim

Mówi się, że wygodne łóżko oraz dobre buty to podstawa udanego życia. My powiemy jeszcze więcej: I to już od pierwszych dni. Co prawda buty mogą poczekać, ale o wygodne łóżko dziecięce z funkcjonalnymi akcesoriami warto zadbać już teraz. Być może znasz naszą ofertę łóżeczek i kołysek dla dzieci, jeśli tak, to zobacz, co możesz udoskonalić, aby były jeszcze wygodniejsze dla Twojego dziecka, a przede wszystkim dla Ciebie. Na przykład poznaj nasze uchwyty na stelaż na baldachim, które zapewnią dziecku spokojny sen, a Tobie dadzą czas tylko dla siebie. 

Uchwyty na baldachim – jak je zamontować i z czego są zrobione

Odpowiedź jest krótka: Sprawnie i tylko z naturalnych materiałów. Jeśli potrzebujesz jednak więcej informacji o naszych stelażach na baldachimy, oto porządna porcja konkretów:

  • materiał: lite, certyfikowane drewno bukowe;
  • kolor: bezpieczne farby wodne;
  • bezpieczeństwo: wsporniki zaprojektowane przez tweeto, według naszego pomysłu i technologii – w tweeto odpowiedzialnie podchodzimy do akcesoriów dziecięcych, bo wiemy, że każdy szczegół przekłada się na bezpieczeństwo;
  • funkcjonalność: wysokość stelaża na baldachim dopasowaliśmy przede wszystkim do potrzeb osób dorosłych, tak aby zapewnić im wygodę podczas opieki nad dzieckiem. 

Uchwyty na baldachim – po co w ogóle baldachim nad łóżkiem dziecięcym 

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, to może najpierw odpowiedz na to pytanie: A czy chcesz, aby Twoje dziecko miało nieprzerwany sen, tak abyś Ty mógł odpocząć albo po prostu zająć się pracą? Stelaże na baldachimy do łóżek dziecięcych pozwalają na to, aby zamontować na nich materiał, który na przykład:

  • wiosną i latem będzie chronił Twoje dziecko przed insektami, jeśli chcesz, aby spało przy otwartym oknie i wdychało świeże powietrze, które kojąco wpływa na każdy sen; 
  • jesienią zagłuszy natomiast dźwięk kropli spadających na parapet, które mogą przerwać nawet najtwardszą drzemkę.
  • zimą ochroni przed ostrym mrozem, jeśli akurat energetyka ma przerwę w dostawie ciepła. 

Baldachimy do łóżeczek dziecięcych to żaden królewski luksus, to funkcjonalne rozwiązanie na każde, nawet na te najmniej prawdopodobne zdarzenia. A z dziećmi, jak wiadomo, wszystko jest możliwe. Pamiętaj jednak, że jako dorosły potrafisz przewidywać i dzięki temu skutecznie dbać o bezpieczeństwo i komfort swojego dziecka. 

Uchwyty na baldachim – dlaczego właściwie nie poczuć się jak w pałacu 

Kiedyś, w początkach rozwoju ludzkości, człowiek kopał sobie jamy w ziemi i w nich spędzał noc. Pewnie słyszałeś o dawnej, polskiej wsi i siennikach, na których spała cała rodzina. Wygodne łóżko to podstawa dobrego snu, ale i wypoczynku, który wpływa na rozwój. Twoje dziecko dzięki Tobie ma to już od pierwszych chwil życia. Daj mu jeszcze więcej i zapewnij iście królewską jakość, a także zabawę. Przecież każda dziewczynka chce poczuć się jak księżniczka, a chłopiec jak rycerz. Ze stelażami na baldachim do łóżeczka możesz zamienić zwykły pokój w pałacową komnatę. Baldachimy to nie tylko propozycja dla noworodków i niemowlaków, ale dzięki wygodnym rozwiązaniom uchwyty zamontujesz także na łóżkach dla kilkulatków. To co, jesteś gotowy na bajkową przygodę?