• Uchwyt na baldachim biały

165.99
opak Add to wishlist
Delivery time to 14 days
Shipping price 22.5
DPD Pobranie 22.5
The Weight Of The 0.5 kg
Leave your phone

 

Komfort dziecka jest najważniejszy dla każdego rodzica. Myśl ta przyświecała i nam podczas projektowania tego wyjątkowego uchwytu na baldachim. Wykonany jest z litego drewna bukowego o najwyższej certyfikowanej jakości. Pokryty on został bezpieczną farbą wodną.

 
Uchwyt na baldachim jest niezwykle prosty w montażu i poradzi sobie z nim każdy. Polega on na przymocowaniu uchwytu specjalnymi tweetowymi wspornikami montażowymi.


Uchwyt doskonale sprawdza się w każdej modyfikacji łóżeczka tweeto, dlatego jest idealny zarówno dla małych, jak i większych dzieci.

Baldachim tworzy niezwykle przytulną i miłą atmosferę, a prześwitujące przez niego promienie słoneczne zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Jest on szczególnie przydatny podczas pierwszych dni w domu, ponieważ delikatnie ogranicza dostęp światła,dzięki czemu noworodek lepiej śpi.

 
Baldachim skutecznie chroni dziecko przed wszelkimi insektami, dlatego jest niezbędnym dodatkiem od pierwszych tygodni życia.

 
Sen pod baldachimem jest spokojny, ponieważ ogranicza on dostęp bodźców zewnętrznych i pozwala na wyuczenie dobrych nawyków zasypiania.

Baldachim zapewnia dziecku poczucie odrębności i bezpieczeństwa, które jest niezwykle ważne szczególnie w pierwszych miesiącach życia, kiedy to dopiero formuje się postrzeganie całego otaczającego świata. Uchwyt na baldachim tweeto to produkt o najwyższej jakości, certyfikowane drewno bukowe jest nie tylko ekologiczne, ale także bardzo dobrze wpływa na rozwój dziecka. Badania pokazują, że dzieci, które otoczone są produktami z naturalnych surowców, rozwijają się znacznie szybciej.

Podaruj swojemu dziecku bezpieczeństwo i poczucie odrębnego kącika, który stworzony jest tylko dla niego.

Produkty od tweeto to najwyższa jakość!

Wysokość uchwytu to 100 centymetrów, a jego szerokość wynosi 45 centymetrów.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The