• Komoda z przewijakiem biało - naturalny buk

2599.99
opak Add to wishlist
Delivery time to 14 days
Shipping price The Lack Of
The Weight Of The 63 kg
Leave your phone

Funkcjonalna komoda z przewijakiem

Jako rodzic stawiasz sobie po raz kolejny odwieczne pytanie – elegancko czy praktycznie? Nie musisz już wybierać. Zespół tweeto postawił sobie za zadanie spełnić trzy podstawowe wymagania przyszłych rodziców. Meble do pokoju dziecięcego mają być:


 • praktyczne,

 • estetyczne,

 • wysokiej jakości.


Komoda z przewijakiem do pokoju dziecięcego dla wygody rodzica

Komodę kupujesz, aby uporządkować rzeczy dziecka, ale możesz także sprawić prezent sobie. Pierwsze miesiące życia dziecka to piękny, ale wyczerpujący okres dla mamy i taty. Chcemy zadbać nie tylko o radość Twojego dziecka, ale także o Twój komfort. Przewijak to przydatny element dziecięcego pokoju. Ułatwi Ci przewijanie i pomoże lepiej zorganizować dziecięcą sypialnię, jednocześnie nie zabierając niezbędnej powierzchni w pokoju. Jak to możliwe?


Stworzyliśmy idealny mebel, który doceni każdy rodzic. Komoda z przewijakiem do pokoju dziecięcego, to praktyczne rozwiązanie.

Komoda z przewijakiem dla dziecka – ulga dla kręgosłupa

Przewijanie dziecka na łóżku, kanapie, podłodze na kocyku – jakich to rozwiązań nie próbowały pokolenia rodziców, próbując ulżyć własnym plecom. Przewijak zastosowany w komodzie tweeto jest na odpowiedniej wysokości, dzięki czemu Twoje plecy nie cierpią. Specjalnie wyprofilowane miejsce w przewijaku dla maluszka gwarantują bezpieczeństwo i wygodę.


Przewijając dziecko na specjalnie dostosowanej komodzie z przewijakiem, masz pod ręką wszystkie przybory kosmetyczne i ubranka. Wystarczy otworzyć szufladę! Żadnego schylania się, dźwigania, czy też pogoni za Twoim brzdącem po łóżku, kiedy nauczy się już raczkować i zacznie uciekać, za każdym razem, kiedy tylko będziesz sięgać po kosmetyk lub czyste ubranko.


Komoda i przewijak z wysokiej jakości materiałów

Prawdziwy, solidny buk pokryty lakierem wolnym od niebezpiecznych toksyn gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość naszym komodom z przewijakiem. Wewnątrz, szuflady zostały pokryte woskiem pszczelim, dzięki czemu nie będzie się w nich gromadzić wilgoć.


Komody dla dzieci Tweeto są bezpieczne dla zdrowia Twojego dziecka, a ubranka w nich trzymane będą suche, zachowają świeżość i piękny zapach.


Jaka jeszcze powinna być szuflada? Cicha. Komoda z przewijakiem do pokoju dziecięcego powinna nie wydawać z siebie niepotrzebnych dźwięków podczas otwierania i zamykania szuflad. Dzięki wykorzystaniu specjalnego mechanizmu szuflady komody z przewijakiem tweeto pracują bezszelestnie – nic nie przerwie snu Twojego maleństwa, a ty będziesz mogła/mógł robić porządki!


Drewno bukowe – gwarancja trwałości na lata

Komoda z przewijakiem tweeto będzie Wam służyć wiele lat. Przewijak można zdemontować, więc kiedy dziecko dorośnie, komoda będzie mogła nadal stanowić element wyposażenia. Komoda z przewijakiem to wybór dla osób, którzy nie lubią zagraconych przestrzeni. Jeżeli więc uwielbiasz funkcjonalność, a chcesz zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i miejsce w pokoju dziecka, to ta komoda będzie doskonałym wyborem.


Wybrać możesz z wielu barw – naturalne lub pasujące do wystroju pokoju. Nasze meble malujemy farbami wodnymi – nie są szkodliwe. Jeżeli cenisz ekologiczny styl życia i chcesz być nowoczesnym rodzicem, nie zwlekaj i wybierz kolor komody, który najlepiej pasować będzie do pokoju Twojego dziecka.


 • wysokość - 90 cm.

 • długość - 95 cm.

 • głębokość - 51 cm.

 • Tak komoda jest idealna. Jest bardzo solidna. Drewno jest 100% najwyższej jakości. Szuflady są bardzo ciche. Obsługa sklepu świetna, szybka wysyłka. Polecam
  Hania (2020-03-06)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The