• Komoda z przewijakiem biało - naturalny buk

2649.00
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 75
Kurier DPD Komoda 75
Kurier DPD Pobranie Komoda 80
The Weight Of The 63 kg
Leave your phone

Funkcjonalna komoda z przewijakiem

Jako rodzic stawiasz sobie po raz kolejny odwieczne pytanie – elegancko czy praktycznie? Nie musisz już wybierać. Zespół tweeto postawił sobie za zadanie spełnić trzy podstawowe wymagania przyszłych rodziców. Meble do pokoju dziecięcego mają być:


 • praktyczne,

 • estetyczne,

 • wysokiej jakości.


Komoda z przewijakiem do pokoju dziecięcego dla wygody rodzica

Komodę kupujesz, aby uporządkować rzeczy dziecka, ale możesz także sprawić prezent sobie. Pierwsze miesiące życia dziecka to piękny, ale wyczerpujący okres dla mamy i taty. Chcemy zadbać nie tylko o radość Twojego dziecka, ale także o Twój komfort. Przewijak to przydatny element dziecięcego pokoju. Ułatwi Ci przewijanie i pomoże lepiej zorganizować dziecięcą sypialnię, jednocześnie nie zabierając niezbędnej powierzchni w pokoju. Jak to możliwe?


Stworzyliśmy idealny mebel, który doceni każdy rodzic. Komoda z przewijakiem do pokoju dziecięcego, to praktyczne rozwiązanie.

Komoda z przewijakiem dla dziecka – ulga dla kręgosłupa

Przewijanie dziecka na łóżku, kanapie, podłodze na kocyku – jakich to rozwiązań nie próbowały pokolenia rodziców, próbując ulżyć własnym plecom. Przewijak zastosowany w komodzie tweeto jest na odpowiedniej wysokości, dzięki czemu Twoje plecy nie cierpią. Specjalnie wyprofilowane miejsce w przewijaku dla maluszka gwarantują bezpieczeństwo i wygodę.


Przewijając dziecko na specjalnie dostosowanej komodzie z przewijakiem, masz pod ręką wszystkie przybory kosmetyczne i ubranka. Wystarczy otworzyć szufladę! Żadnego schylania się, dźwigania, czy też pogoni za Twoim brzdącem po łóżku, kiedy nauczy się już raczkować i zacznie uciekać, za każdym razem, kiedy tylko będziesz sięgać po kosmetyk lub czyste ubranko.


Komoda i przewijak z wysokiej jakości materiałów

Prawdziwy, solidny buk pokryty lakierem wolnym od niebezpiecznych toksyn gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość naszym komodom z przewijakiem. Wewnątrz, szuflady zostały pokryte woskiem pszczelim, dzięki czemu nie będzie się w nich gromadzić wilgoć.


Komody dla dzieci Tweeto są bezpieczne dla zdrowia Twojego dziecka, a ubranka w nich trzymane będą suche, zachowają świeżość i piękny zapach.


Jaka jeszcze powinna być szuflada? Cicha. Komoda z przewijakiem do pokoju dziecięcego powinna nie wydawać z siebie niepotrzebnych dźwięków podczas otwierania i zamykania szuflad. Dzięki wykorzystaniu specjalnego mechanizmu szuflady komody z przewijakiem tweeto pracują bezszelestnie – nic nie przerwie snu Twojego maleństwa, a ty będziesz mogła/mógł robić porządki!


Drewno bukowe – gwarancja trwałości na lata

Komoda z przewijakiem tweeto będzie Wam służyć wiele lat. Przewijak można zdemontować, więc kiedy dziecko dorośnie, komoda będzie mogła nadal stanowić element wyposażenia. Komoda z przewijakiem to wybór dla osób, którzy nie lubią zagraconych przestrzeni. Jeżeli więc uwielbiasz funkcjonalność, a chcesz zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i miejsce w pokoju dziecka, to ta komoda będzie doskonałym wyborem.


Wybrać możesz z wielu barw – naturalne lub pasujące do wystroju pokoju. Nasze meble malujemy farbami wodnymi – nie są szkodliwe. Jeżeli cenisz ekologiczny styl życia i chcesz być nowoczesnym rodzicem, nie zwlekaj i wybierz kolor komody, który najlepiej pasować będzie do pokoju Twojego dziecka.


 • wysokość - 90 cm.

 • długość - 95 cm.

 • głębokość - 51 cm.

 • Duża, solidna i pojemna. W komodzie pomieściłam wszystkie rzeczy włącznie z kosmetykami dla 2 dzieci. Polecam każdemu kto ma ograniczone miejsce w domu i może sobie pozwolić tylko na jeden mebel. Z czasem można zdemontować przewijak i jest sama komoda.
  mama bliźniakiw (2023-03-21)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Tak komoda jest idealna. Jest bardzo solidna. Drewno jest 100% najwyższej jakości. Szuflady są bardzo ciche. Obsługa sklepu świetna, szybka wysyłka. Polecam
  Hania (2020-03-06)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The