• Płoza do bujania dzieci białe

213.19
opak Add to wishlist
Delivery time to 14 days
Shipping price 22.5
DPD Pobranie 22.5
The Weight Of The 1.2 kg
Leave your phone

Biała płoza do bujania – ulga dla rodziców tuż po narodzinach dziecka

Biała płoza do bujania to dostępny w naszym sklepie mechanizm stworzony specjalnie z myślą o noworodkach oraz ich młodych rodzicach. Produkt stanowi atrakcyjny dodatek do zaawansowanych, wielofunkcyjnych łóżeczek tweeto, podwyższając jeszcze bardziej ich innowacyjność. Biała płoza do bujania zachwyca funkcją delikatnej kołyski, której ruch kojarzony jest z układem dziecka w łonie matki. Dzięki temu mechanizm doskonale się sprawdza, szczególnie w pierwszym okresie życia dziecka. Pierwsze noce tuż po powrocie ze szpitala bywają dla rodziców trudne i męczące, dlatego biała płoza do bujania to odpowiedź na ich największe potrzeby. Działanie kołyski jest niezwykle subtelne, co gwarantuje skuteczne wyciszenie maleństwa. Bujający ruch pozwoli na szybkie uspokojenie i uśpienie dziecka, co szczególnie znajdzie zastosowanie w nocy. Łóżeczko tweeto razem z białą płozą do bujania stanie się nowoczesną, atrakcyjną całością pozwalającą na mnóstwo przydatnych i potrzebnych możliwości zarówno dla maluszka, jak i rodziców.

 

Sprawdź jak to działa:

Biała płoza do bujania – najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa

Produkty tweeto to wszystko, co najlepsze dla najmłodszych nie tylko ze względu na nowoczesne rozwiązania i innowacyjne właściwości, ale także najwyższą jakość wykonania. Biała płoza do bujania to funkcja kołyski gwarantująca maksymalne bezpieczeństwo. Podczas produkcji wykorzystujemy naturalne materiały, które są ekologiczne i przyjazne w dotyku. Płoza wykonana została z certyfikowanego buku, pokryta bezpieczną farbą wodną. Dzięki temu element gwarantuje zarówno wytrzymałość, jak i doskonałą estetykę. Stanowi minimalistyczny detal, który w bardzo prosty sposób zamieni nasze zaawansowane łóżeczko tweeto w unikatową kołyskę. Biała płoza do bujania prezentuje się bardzo stylowo i nowocześnie. Chcąc osiągnąć jeszcze lepszy efekt wizualny, warto zapoznać się z naszą ofertą baldachimów, które dodadzą uroku, wdzięku i przytulnego charakteru.

 • materiał - naturalny certyfikowany buk

 • pokryte bezpieczną farbą wodną

 • pasują do małej i dużej transformacji łóżeczka

 • montuje się je w miejsce nóg lub kółek

 • Super wykonanie. Płozq sprawdziły się w pierwszych miesiącach życia mojego dziecka. Proste w montażu oraz kompatybilne z łóżeczkiem marki Tweeto. Polecam :)
  Dominika L (2023-03-14)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The