• Pościel do łóżeczka ptaszki

165.99
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 22.5
DPD Pobranie 22.5
The Weight Of The 0.4 kg
Leave your phone

Sen odgrywa kluczową rolę w rozwoju noworodka i niemowlęcia. To właśnie podczas snu dziecko najbardziej rośnie. Z tego powodu ważne jest, aby nasza pociecha miała jak najlepszą pościel. Chodzi tu zarówno o rodzaj materiału, ale także odpowiedni design.

Nasza pościel jest zrobiona ze stu procentowej bawełny, dzięki czemu jej dotyk jest niezwykle przyjemny. W tweeto doskonale wiemy, jak ważne potrafią być szczegóły, dlatego mocno przykładamy do nich uwagę. Grafika przedstawiająca małą ptaszynkę wraz z jej mamą jest kwintesencją bezpieczeństwa, które zapewniają dziecku rodzice. Przyjazne pyszczki zwierzątek tworzą przyjemną i bezpieczną atmosferę. 

Komplet pościeli poszewkę na poduszkę i kołderkę. Całość zapakowana jest w praktyczną torbę na zamek błyskawiczny, dzięki czemu bez problemu można przewozić komplet pościeli w dowolne miejsce. Od teraz ulubiona kołderka i poduszka, będą podróżowały razem z dzieckiem.


Komplet pościeli jest idealnym dopełnieniem wielofunkcyjnego łóżeczka tweeto. Z pościelą od tweeto sen dziecka będzie spokojny, ponieważ zarówno poduszka, jak i kołderka wykonane są z bawełny o najwyższej jakości.


Pościel tweeto swoim designem doskonale pasuje do naszych innych produktów, dzięki czemu dziecięcy pokój urządzony jest w spójnym i estetycznym stylu.


Poduszka i kołderka tweeto może być używana zarówno przez noworodki, jak i niemowlęta. Przyjemna w dotyku bawełna koi i uspokaja, dlatego sen dziecka jest spokojny i sprzyjający rozwojowi

Dzięki temu komplet pościeli rośnie razem z dzieckiem i może być używany przez długi czas. Jest to bardzo ważne, ponieważ dzieci bardzo mocno przywiązują się do swoich rzeczy.


Najwyższa jakość oraz przyjazny design sprawiają, że urocza pościel z ptaszkami staje się niezbędnym elementem każdej drzemki. 

 

Wymiary pościeli do łóżeczka:

 • poszewki na kołdrę do łóżeczka to 90 x 110 cm

 • poszewka na poduszkę do łóżeczka - 40 x 60 cm

 • wykonane z wysokiej jakości 100% bawełny

 

 • Poszewka na kołdrę

 • Poszewka na poduszkę

 • Posciel ekstra i śliczna!
  Kasia (2023-01-19)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The