• Materac dla dzieci piankowy 70 cm / 70 cm

219.99
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 25
Kurier DPD Materac 25
Kurier DPD Pobranie Materac 30
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Materac 70/70 cm piankowy

Odpowiednie ułożenie ciała podczas snu jest kluczowe zwłaszcza w przypadku dzieci. Prawidłowa pozycja zapobiega bowiem deformacjom kręgosłupa. Należy też pamiętać, że maluchy większość czasu spędzają w łóżeczku, dlatego tak ważny jest prawidłowy dobór materaca. Nasz piankowy materac 70/70 cm zapewnia idealną pozycję w czasie snu. To gwarancja najwyższej jakości. Sprawdza się zarówno w przypadku najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponując oprócz materaców również serię pościeli i kocyków

Materac 70/70 cm - idealnie wykonany 

Materac tweeto jest doskonale wypełniony. Przy gumie piankowej, która zapewnia odpowiednią twardość, sam w sobie jest bardzo lekki. Bez problemu można go zdjąć i wyprać w pralce. Przyjemny w dotyku, w dodatku nie elektryzuje się, więc jest idealny dla delikatnej skóry maluszka. Naszą misją jest maksymalna dbałość o bezpieczeństwo Twojej pociechy, dlatego tworząc nasze produkty, przestrzegamy wszelkich norm w zakresie bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii proponowany materac jest hipoalergiczny oraz odporny na wilgoć. 

Materac piankowy zapewnia zdrowy i spokojny sen

Materac tweeto to inwestycja na lata i gwarancja zdrowego wypoczynku Twojego dziecka. Jest nie tylko funkcjonalny, ale i estetyczny. Będzie pięknie prezentować się w dziecięcym pokoiku w towarzystwie łóżeczka tweeto. Tworząc nasze akcesoria, chcemy zadbać o idealną aranżację wnętrza pokoju, jednocześnie pamiętając o jego praktycznym użytkowaniu. To bowiem przestrzeń, w której maluch powinien czuć się komfortowo, a także móc swobodnie się rozwijać. Zdrowie Waszych pociech jest dla nas najważniejsze, dlatego nasze łóżeczka, materace i pościele to gwarancja bezpieczeństwa oraz najwyższej, certyfikowanej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem, a w razie powstałych wątpliwości - do kontaktu. U nas znajdziesz wyłącznie sprawdzone rozwiązania! 

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The