• Karuzele nad łóżeczko

Jak poznajemy świat? Jeśli odpowiedziałeś: „zmysłami”, to trafiłeś idealnie. Dobrze, że jesteś właśnie tutaj, na stronie sklepu tweeto. U nas znajdziesz nie tylko meble, tkaniny dziecięce, ale również ekologiczne i rozwijające zabawki. Pomijając oczywiście fakt, że dla dziecka nawet drewniany patyk jest magicznym odkryciem. Tutaj proponujemy to, co oferują najlepsi nauczyciele: zabawę i naukę w jednym. Dlatego poznaj naszą karuzelę nad łóżeczko

Karuzela nad łóżeczko wykonana z kilku i tylko naturalnych elementów

Krążą różne mity na temat zabawek dla noworodków, ale jedno jest pewne, dziecko potrzebuje rozwijać swoje zmysły, żeby osiągnąć w dorosłym życiu odpowiednią równowagę. 

Producenci karuzeli nad łóżeczko prześcigają się w kształtach i kolorach. Tymczasem w tweeto wiemy, że liczą się tylko kontrast i prostota. Im mniej elementów zawiera zabawka, tym lepiej, bo jeśli coś odpadnie, a Twoje dziecko chwyci to w dłoń... 

Nasze karuzele nad łóżeczko wykonaliśmy z:

  • lekkiego, bukowego drewna;
  • wodnych, naturalnych farb;
  • i bawełnianej włóczki. 

Tylko tyle wystarczy, aby dać dziecku dobry start. Nasi dziadkowie wychowali się w czasach, gdy wszystko było zrobione z drewna i naturalnych materiałów. Jak wiemy, przeżyli w swoim życiu bardzo dużo, często ciesząc się dobrym zdrowiem i dobrą pamięcią. Recepta na szczęście może być prosta. U nas znajdziesz tylko to, co tworzy sama przyroda. Mądra karuzela nad łóżeczko może być taka jak w tweeto: prosta i delikatna.

Karuzela nad łóżeczko – w jaki sposób sprzyja rozwojowi Twojego dziecka

Pamiętaj, że jeszcze kilka tygodni wcześniej Twoje dziecko przebywało w ciemności. Zbyt dużo kolorowych doznań jest zatem męczące dla jego wzroku. To prawie tak, jak wtedy, gdy śpisz i nagle ktoś Cię budzi, świecąc latarką w oczy. Dobra karuzela nad łóżeczko pomaga zatem przyzwyczaić młode źrenice do barw świata. Dlatego nie liczy się krzykliwość kolorów, a kontrast, przede wszystkim w delikatnych barwach. U nas znajdziesz tylko takie, przyjemne i spokojne odcienie różu, bieli, szarości, brązu, błękitu – to wystarczy. Pierwsze miesiące życie to czas adaptacji. Warto zadbać, aby przebiegała ona w równowadze, bez zbędnych bodźców. 

Karuzele nad łóżeczko wykonane ręcznie i z dokładnością, bo dzieci lubią chwytać i smakować

Zmysł wzroku to dopiero początek. Z czasem Twoje dziecko zapragnie odważniej zdobywać świat, a wtedy obniż nieco naszą karuzelę na łóżeczko, tak aby mogło ją swobodnie dotykać. Jak już wiesz, wykonana jest tylko z naturalnych materiałów, zatem bez obaw, dziecko może ją nawet lizać. Spokojnie, zadbaliśmy o to, aby wszystko było bezpieczne. Dzięki wykonanym ręcznie zabawkom, z miękkiej bawełnianej włóczki, każdy element jest dokładnie przymocowany, po to, aby karuzela wytrzymała nawet najbardziej entuzjastyczną zabawę. Ponadto, karuzelę nad łóżeczko przymocowaliśmy do wytrzymałego i bezpiecznego drążka.

Nie ma nic lepszego, jak wspólna przygoda i przyglądanie się, jak Twoje dziecko zdobywa kolejne etapy rozwoju. Nasza karuzela z pewnością dostarczy mu wiele radości, zabawy i pozytywnie wpłynie na jego rozwój.