• Kocyki dla dzieci

Szkoda, że jako dorośli nie pamiętamy tych pierwszych chwil w ramionach mamy. Nie wiemy, co wtedy było dla nas najważniejsze, co zapewniało nam komfort i spokój. Na szczęście natura wyposażyła rodziców w instynkt i intuicję. To dzięki nim możemy dokonywać odpowiednich wyborów. Jak to jednak zrobić, gdy rynek oferuje tak wiele produktów dla dzieci? W tweeto robimy to w najprostszy z możliwych sposobów: korzystamy z rad naszych pracowników, którzy też są mamusiami i tatusiami. Pozwól, że w tym miejscu zaprezentujemy jedną z naszych ofert. Poznaj kolekcję robionych ręcznie kocyków dziecięcych

Jedwabiste kocyki dziecięce z wiskozy dla delikatnej skóry Twojego dziecka 

Jedwab to najdelikatniejsza i najprzyjemniejsza w dotyku tkanina, ale dość kosztowna i o ograniczonym zakresie zastosowania. Szukając podobnych zalet oraz możliwości, które pozwolą zapewnić dzieciom komfort, trafiliśmy na wiskozę. Ten materiał w produkcji kocyków dziecięcych okazał się najskuteczniejszym rozwiązaniem, a konkretnie jego trzy cechy:

  • struktura, która jest delikatna i przyjemna w dotyku, dlatego wiskoza nazywana jest często sztucznym jedwabiem;
  • cena – wiskoza w porównaniu do jedwabiu, a nawet bawełny, jest jednym z najtańszych surowców do produkcji tekstyliów;
  • właściwości, w tym głównie przewiewność, dzięki czemu Twojemu dziecku jest ciepło, ale jego skóra może oddychać, a to zapobiega przegrzaniu. 

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego syntetyczna wiskoza jest lepsza choćby od bawełny? My nie mówimy, że jest idealna, jednak na pewno jest najodpowiedniejsza do uszycia kocyków dla dzieci. Poza tym o jej syntetyczności świadczy proces produkcji, ale głównym składnikiem wiskozy jest naturalna masa pozyskiwana z drzew iglastych. Tworzymy asortyment dla najmłodszych, zatem w naszym sklepie znajdują się tylko sprawdzone i certyfikowane produkty, bo wiemy, czego oczekują rodzice. 

Kocyki dziecięce robione ręcznie, bo gdy kochasz liczy się każdy szczegół 

Dużo pracy, skupienia, a przede wszystkim ogromna satysfakcja i pewność, że każdy szczegół został dopracowany. Współcześnie liczy się jakość. Jako jeden z głównych producentów kocyków dziecięcych zdajemy sobie z tego sprawę. Jesteśmy świadomi zmian, które dokonują się na rynku produktów dziecięcych. Poza tym czujemy się odpowiedzialni za to, co oferujemy przyszłym pokoleniom.

Na uwagę zasługuje również fakt, że nasze kocyki są szydełkowane ręcznie. Nie jest to seryjna praca. Każdy kocyk, który przekazujemy na ręce rodziców, został wykonany z niezwykłą pieczołowitością, dokładnością oraz pasją. Nasze szwaczki dbają o każdy detal, nawet o niemal niezauważalną, odstającą nitkę. Dla dorosłych to drobnostka, ale dla nas w tweeto to potencjalne zagrożenie. Dlatego, zanim kocyki dziecięce trafią do pudełka, każdą sztukę ogląda kilka, a nawet kilkanaście par oczu. Po to, abyś kupił tylko bezpieczny i przetestowany produkt, dopasowany do potrzeb Twojego dziecka. Jeśli ważna jest dla Ciebie również ochrona środowiska, to wiedz, że w tweeto zużywamy każdy milimetr materiału, tak aby nie nadwyrężać zasobów Matki Natury.

Kocyki dziecięce – wybierz swój ulubiony kolor i dopasuj do Twojego wnętrza 

Różowy podobno jest dla dziewczynki, niebieski dla chłopca – w tweeto od tego wybór kocyków dla dzieci dopiero się zaczyna. Gdyby Twój noworodek mógł mówić, jak myślisz, który kolor by wybrał? W tej chwili możesz jeszcze decydować za niego, ale kiedy zacznie mówić, Twoja władza osłabnie, zatem korzystaj! W końcu kto jak nie rodzic wie, co dla jego dziecka jest najlepsze. Odwiedź nasz sklep internetowy i wybierz ulubiony kolor. Nasze kocyki dziecięce to nie tylko funkcjonalny materiał zapewniający ciepło i bezpieczeństwo niczym w łonie matki, ale również dodatek do wystroju wnętrza. Choć ten pokój przejmie kiedyś Twoja pociecha, to dziś jeszcze Ty decydujesz, jak go urządzisz.