• Rosnące łóżeczka dziecięce 7w1

Meble, które rosną razem z Twoim dzieckiem? Z tweeto to możliwe. Jeśli szukasz rozwiązań solidnych i trwałych możesz być pewny, że tutaj je znalazłeś. Poznaj nasze łóżeczka dla dzieci i dziecięcą kołyskę. Dzięki specjalnym funkcjom możesz zmieniać ich zastosowanie wiele razy. Kupując jeden mebel, zyskujesz aż 7 kolejnych. 

Tweeto - bezpieczne łóżeczka dla dzieci

Zanim jednak zapoznasz się z funkcjonalnością łóżeczka dla dzieci 7 w 1 upewnimy Cię w tym, że nasze meble są bezpieczne. Dlaczego?

  • Wykonane tylko z naturalnych materiałów. Do produkcji kołysek dla dzieci i dziecięcych łóżeczek wykorzystujemy bukowe drewno.
  • Używamy tylko zdrowych materiałów, wolnych od toksyn. Nasze produkty posiadają certyfikat zgodną z europejską normą EN 716-1.
  • Do wykończenia używamy trwałych farb wodnych, które są odporne na odpryski i tym samym sprawiają, że łóżeczko jest jak nowe przez wiele lat.
  • Nasi projektanci to też rodzice. Kształt dziecięcych łóżeczek jest opływowy, w ten sposób eliminujemy ostre krawędzie, a Twoje dziecko jest jeszcze bardziej bezpieczne.

Kołyska dla dzieci - na początek

Gdy maluch pojawi się na świecie, potrzebuje wygodnego miejsca do spania. Naszą pierwszą propozycją z aż 7 zastosowań łóżeczka tweeto są kołyski - łóżeczka dla dzieci. Idealne w pierwszych miesiącach życia. Najistotniejszą ich funkcją jest oczywiście możliwość kołysania. Dzięki specjalnym zabezpieczeniom mechanizm umożliwiający bujanie dziecka do snu jest w stu procentach bezpieczny. Co więcej, nasze kołyski dziecięce to nie tylko komfortowy sen, to również miejsce do przewijania. Dodatkowe funkcje umożliwiają zamianę kołyski w wygodny dla rodziców przewijak. Oferujemy również osobne komody z przewijakiem naszej marki.

Łóżeczko dziecięce dla nieco starszych

Kilka miesięcy później kołyskę dziecięcą możesz szybko i łatwo zamienić w łóżeczko dla dzieci. Idealne dla maluchów od 2 do 3 lat. To jednak nie wszystko, możesz także dowolnie regulować głębokość łóżeczka i tym samym zyskać kolejny mebel - kojec dla dzieci. Okaże się on niezawodny, gdy Twoja pociecha zaczyna być coraz bardziej odważna i śmiała w odkrywaniu świata. Dzięki zastosowaniu bukowego, naturalnego drewna, meble tweeto są trwałe i bezpieczne, szczególnie w momencie, kiedy dziecko zaczyna poznawać świat, najczęściej smakując go. Ugryzienie szczebelków w przypadku łóżeczka dla dzieci Tweeto nie stanowi żadnego zagrożenia. Nasze meble nie tylko ułatwiają sen, ale także pomagają maluchom odkrywać i smakować świat. Każde łóżeczko ma możliwość podczepienia uchwytu na baldachim

Łóżeczka dla dzieci - Od kołyski dla dzieci do dorosłości

Przedszkole to wymagające, nowe i pełne wrażeń dla Twojego dziecka miejsce. Maluch musi być pełen energii, żeby sprostać wszystkim zabawom i nauce. Gdy zatem ukończy 3. rok życia, łóżeczko dla dzieci tweeto możesz dostosować do dorastającego młodego człowieka. Dzięki niemu zregeneruje siły na kolejny dzień. Łóżeczko rośnie wraz z Twoim dzieckiem, a kolejne funkcje umożliwiają poszerzenie i wydłużenie go nawet do wzrostu 5-latka. Zastosowane w meblach tweeto materiały są odporne na wieloletnie skręcanie raz zakupionego łóżeczka dla dzieci.

Mamo, mam przyjaciół!

Ostatnią funkcją, którą chcemy zaprezentować, jest możliwość rozłożenia łóżeczka dla dzieci na dwa wygodne krzesełka. To idealne rozwiązanie, gdy Twoja pociecha zacznie zapraszać swoich pierwszych przyjaciół na herbatkę i wspólną zabawę. Z wygodnych krzesełek możesz skorzystać również Ty, prowadząc szczere i pełne miłości rozmowy ze swoim ukochanym dzieckiem.

Kołyska dla dzieci, a następnie łóżeczko dziecięce i wygodne krzesełka dla dwóch osób, to propozycja tweeto dla rodziców ceniących bezpieczeństwo i wygodę. Dzięki zastosowaniu naturalnych i wytrzymałych materiałów oraz specjalnych funkcji zyskujesz aż 7 mebli w cenie jednego na wiele lat.