• Komoda z przewijakiem

Jesteś szczęśliwym rodzicem? Na pewno kochasz ten uśmiech, to spojrzenie i ten wyjątkowy zapach noworodka. Twoje dziecko jest dla Ciebie całym światem. Dajesz mu to, co najlepsze. To dla niego musisz być zawsze w pełni sił, bo tylko tak możesz zadbać o jego komfort i bezpieczeństwo. Z tego względu tak ważne jest, abyś zatroszczył się o siebie. Rodzicielstwo to wyjątkowy, ale i wyczerpujący moment, szczególnie w pierwszych miesiącach życia Twojej pociechy. W Tweeto pamiętamy więc o rodzicach. To z myślą o nich projektujemy nasze meble dla dzieci. Komoda z przewijakiem to jedna z propozycji.

Komoda z przewijakiem w trosce o rodziców

Komody dla dzieci, a przede wszystkim komody z przewijakiem tweeto, to ulga dla Twojego kręgosłupa. Dzięki niemu masz wszystko pod ręką. Wygodnie i bezpiecznie możesz ułożyć maluszka w specjalnie wyprofilowanym miejscu, poprzez miejsce na przybory kosmetyczne i pieluszki, a kończąc na pojemnych szufladach na czyste ubranka. Wysokość oraz szerokość komody dla dzieci jest optymalna dla dorosłego, więc nie musisz się pochylać i przyjmować niewygodnych pozycji. Twoje ciało jest w idealnym ułożeniu, nie nadwyrężając zmęczonego po całym dniu kręgosłupa.

W trosce o całą rodzinę

Nasze komody z przewijakiem są wykonane z naturalnego buku, zabezpieczone lakierem wolnym od niebezpiecznych toksyn. Szuflady wewnątrz zostały pokryte natomiast woskiem pszczelim, zapobiegając gromadzeniu się wilgoci. To wszystko sprawia, że komoda z przewijakiem Tweeto jest w stu procentach bezpieczne dla zdrowia dziecka, a także całej rodziny. Możesz być pewny, że ułożone w niej ubranka zawsze będą świeże i suche.

Komoda z przewijakiem - funkcjonalność i trwałość

Komody z przewijakiem wyposażyliśmy w specjalny mechanizm, dzięki któremu otwieranie szuflad jest niemal bezszelestne - to idealny mebel do pokoju dziecięcego. Możesz jej używać nawet wtedy, gdy Twoje dziecko śpi, Ty w tym czasie bez problemu możesz zrobić niezbędne porządki. Ponadto zastosowane do ich budowy drewno bukowe i specjalny lakier chroniący powierzchnię zapewniają trwałość na długie lata. Komody dla dzieci tweeto rosną z Twoim maluchem. Przewijak, w zależności od potrzeb, możesz zdejmować. Gdy dziecko dorośnie, komoda może służyć jako wyposażenie pokoju.

Funkcjonalność i nowoczesność

Komody z przewijakiem to wybór dla tych, którzy nie lubią przepłacać i uwielbiają funkcjonalność. Propozycje od naszej marki tweeto zajmują niewiele miejsca, a dodatkowo są wyposażone w ściągany przewijak. Zyskujesz tym samym dwa meble w cenie jednego. Komoda z przewijakiem to również propozycja dla osób ceniących ekologiczny styl życia. Do ich wykonania zastosowaliśmy wyłącznie naturalne materiały. Nasze meble to także ciekawy element wystroju wnętrza. Możesz wybrać spośród wielu barw - od naturalnych, po najbardziej zwariowane, dopasowane do Twojego pomysłu na aranżację pokoju dziecięcego.

Oferowane przez nas meble to wszystko, co najlepsze z natury. To funkcjonalność i nowoczesność w jednym. Nasze komody dla dzieci to propozycja dla tych, którzy w cenie jednego lubią mieć znacznie więcej i to w najlepszej jakości. Zapraszamy również do zapoznania się z wielofunkcyjnymi łóżeczkami dla dzieci spod naszej marki Tweeto.