• Szafy dla dzieci

Rodzice, co wy wiecie o szafach?! Niby że ubrania się w nich chowa i inne rzeczy, których nie mają widzieć goście? Może i tak, ale szafy dla dzieci to drzwi do bajkowej krainy, albo potwór do pokonania, czy też wieżowiec, na który wspina się King Kong! Szafki w dziecięcym pokoju to nie tylko użyteczne meble, ale przede wszystkim zaproszenie do zabawy. W tweeto zapraszamy natomiast do poznania naszego asortymentu, w tym oryginalnych szafek dla dzieci w kształcie tipi. 

Szafka dla dziecka, a dla Ciebie oszczędność miejsca i wszystko pod ręką 

Tipi, jak pewnie pamiętasz z westernów, to namiot Indian. Namiot, który z zewnątrz wydawał się niewielki, a gdy weszło się do środka, roztaczał ogromną przestrzeń. Zainspirowani indiańskimi rozwiązaniami stworzyliśmy szafki dla dzieci właśnie w tym charakterystycznym, trójkątnym kształcie. Podobnie jak mieszkańcy dzikich, amerykańskich plemion zyskaliśmy w ten sposób:

  • funkcjonalność;
  • oszczędność miejsca;
  • pojemność; 
  • oryginalność. 

Obejrzyj dokładnie i wyobraź sobie, jak wygodnie z nich korzystać. A gdy Twoje dziecko trochę podrośnie, na pewno będzie wiedziało, co jeszcze da się zrobić. No, bo przecież wystarczy tylko narzucić kocyk dziecięcy i już – namiot gotowy. 

Szafki dziecięce w kształcie tipi – jak z nich korzystać

Zanim zobaczysz, w jaki sposób zastosować nasze szafki dziecięce w kształcie indiańskich namiotów, upewnij się, że są wykonane tylko z certyfikowanych i sprawdzonych materiałów. 

Podobnie jak w naszych pozostałych meblach dla dzieci, zastosowaliśmy tutaj naturalne, bukowe drewno. Kolorowe elementy powstały natomiast przy użyciu wolnych od chemii farb wodnych. Jeśli Twoje dziecko potraktuje je jako gryzak, możesz być spokojny, jest bezpieczne. Do dyspozycji masz kilka modeli, chociażby z jedną lub dwoma półkami. Możesz na nich zawiesić też barwne ozdoby przykuwające uwagę Twojego dziecka i pomagające mu w rozwoju oraz w poznawaniu świata. 

A jak z nich korzystać? Normalnie, tak jak z innych szafek, z tym że tutaj zawsze masz wszystko pod ręką i widzisz dokładnie, czy śpioszków wystarczy na kolejny dzień, czy trzeba zrobić już pranie. Z tymi szafkami dla dzieci nic Cię nie zaskoczy, ale Twoich gości już tak, no bo kto ma szafkę w kształcie tipi? 

Szafki dla dziecka tipi inspirowane naturą i zaprojektowane z troską o przyrodę 

Ta szafka dla dziecka to minimalistyczne rozwiązanie. Projektując ją, przede wszystkim zastanawialiśmy się nad tym, jak zużyć jak najmniej drewna, a zarazem dać Ci odpowiednią ilość przestrzeni do wykorzystania. W tweeto dbamy o środowisko, więc staramy się każdy surowiec od Matki Natury zużywać do samego końca, ale jako firma produkująca akcesoria dla dzieci jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo. Połączenie tego wszystkiego było nie lada wyzwaniem, ale udało nam się stworzyć meble, które jednocześnie zachwycają i służą pokoleniom. Jak już wiesz, nie tylko do przechowywania rzeczy, ale i wspólnej, rodzinnej zabawy. Szafki do dziecięcego pokoju w kształcie tipi to marzenie każdego chłopca, który lubi westerny i każdej dziewczynki, która chciałaby być jak Pocahontas. A Ty kim chciałeś być w dzieciństwie?