• Karuzela nad łóżeczko - ptaszki Tweeto kolorowe

284.99
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 22.5
DPD Pobranie 22.5
The Weight Of The 0.3 kg
Leave your phone

Karuzela nad łóżeczko z kolorowymi ptaszkami Tweeto to klasyczna zabawka, wspierająca rozwój Twojego dziecka. Skupiając uwagę na wielobarwnych ptaszkach, pociecha ćwiczy koncentrację i poznaje świat. Jest coraz bardziej ciekawa rzeczy, które ją otaczają. Karuzela wykonana jest z certyfikowanego drewna bukowego i pokryta nietoksyczną, w pełni bezpieczną dla dzieci farbą wodną. Przyczyni się do stymulacji dziecięcych zmysłów, takich jak wzrok oraz dotyk. Jest to niezwykle ważne w rozwoju każdego malucha.

Karuzela nad łóżeczko

Karuzela nad łóżeczko, na której umieszczone zostały cztery ptaszki Tweeto kolorowe, to ekologiczna zabawka. Jest naturalna, przez co w pełni bezpieczna nie tylko dla dzieci, ale również dla środowiska. Zawieszone na niej bawełniane maskotki wykonane zostały na szydełku i nie posiadają żadnych ozdób w postaci chociażby guzików, które mogłyby stanowić pewne zagrożenie. Dzięki temu dzieci mogą także brać zabawkę do buzi, a rodzice będą mieli pewność, że nic złego im się nie stanie. Ptaszki w pastelowych kolorach umocowane na drewnianym okręgu przy każdym ruchu obracają się delikatnie wokół własnej osi, co pobudza nie tylko wzrok, ale również wyobraźnię dzieci. Montaż karuzeli jest nieskomplikowany, dzięki czemu poradzi sobie z nim z pewnością każdy rodzic. Oprócz karuzeli nad łóżeczko dysponujemy również meblami dziecięcymi, tekstyliami oraz akcesoriami, które przydadzą się każdemu dziecku i rodzicowi.

Piękna karuzela do łóżeczka od Tweeto

Karuzela mocowana do łóżeczka, dostępna w asortymencie naszego sklepu, to produkt wykonany niezwykle starannie z certyfikowanego drewna bukowego. Zależy nam, aby dzieci rozwijały się prawidłowo i mogły równie sprawnie ćwiczyć swoje zmysły. Prezentowana przez nas karuzela nad łóżeczko z ptaszkami kolorowymi Tweeto wprowadzi dzieci w stan relaksu, ukojenia, przy jednoczesnej stymulacji receptorów mózgu oraz zmysłów.

Produkt nie zawiera mocowania do łóżeczka. Mocowanie znajduje się na tej stronie:klik

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The