• Karuzela nad łóżeczko - ptaszki Tweeto szaro miętowe

284.99
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 22.5
DPD Pobranie 22.5
The Weight Of The 0.3 kg
Leave your phone

Karuzela nad łóżeczko w szaro-miętowe ptaszki Tweeto to ekologiczna zabawka, która z całą pewnością przypadnie do gustu każdemu maluchowi. Została wykonana z najwyższej jakości drewna bukowego i odznacza się certyfikatem bezpieczeństwa. Do pomalowania karuzeli zastosowano farbę wodną, która nie jest w żadnym stopniu szkodliwa dla maluszka. Karuzela zawiera przymocowane do obręczy bawełniane maskotki - ptaszki wykonane ręcznie na szydełku. Zabawki w pastelowych barwach będą prezentowały się naprawdę uroczo w dziecięcym pokoju. Karuzela montowana jest intuicyjnie, a więc każdy w prosty i szybki sposób będzie mógł ją zainstalować nad łóżeczkiem swojej pociechy.

Karuzela nad łóżeczko

Karuzela nad łóżeczko z asortymentu sklepu Tweeto, w skład której wchodzi obręcz i przymocowane do niej bawełniane ptaszki w pastelowych kolorach, to wyjątkowy gadżet, który nie tylko zabawi malucha, ale również w przyjemny sposób rozwinie w nim zdolności poznawcze. Nasza karuzela pomaga bowiem skupić wzrok i wspomaga koncentrację. Dzięki tej zabawce maluchy mogą lepiej poznać otaczający je świat wszystkimi zmysłami. Szaro-miętowe ptaszki nie posiadają żadnych, drobnych elementów, dzięki czemu nie stanowią zagrożenia dla dzieci. Mogą swobodnie ich dotykać.

Karuzela nad łóżeczko od Tweeto

Karuzela nad łóżeczko Tweeto z powodzeniem wspiera rozwój każdego dziecka i sprawia, że nauka staje się również świetną zabawą. Wzrok i dotyk to jedne z najważniejszych zmysłów człowieka, a maluchy dzięki naszej karuzeli mogą trenować chwyt, a także obserwować kręcące się wokół obręczy ptaszki, które wprawione zostały w ruch za pomocą ich rączek. Klasyczna karuzela w szaro-miętowe ptaszki to niejedyny produkt spośród asortymentu naszego sklepu. Posiadamy również inne, interesujące propozycje, które przydadzą się do pokoju Twojego dziecka. To meble dziecięce, tekstylia i akcesoria, które sprawią, że przestrzeń najmłodszych stanie się jedyna w swoim rodzaju.

Produkt nie zawiera mocowania do łóżeczka. Mocowanie znajduje się na tej stronie:klik

 

  • nie posiada naszywanych detali (guzików);

  • obręcz do zawieszania zabawek - 100% naturalny buk pokryty farbą na bazie wody;

  • zabawka - 100% bawełna

 

  • Karuzela z zabawkami

  • Nie zawiera uchwytu

  • Uchwyt do karuzeli dostępny jest na tej stronie: klik

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The