• Karuzela nad łóżeczko - ośmiorniczka różowo - białe

284.99
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 22.5
DPD Pobranie 22.5
The Weight Of The 0.3 kg
Leave your phone

Karuzela nad łóżeczko ośmiorniczka różowo-białe to ekologiczna zabawka, którą przymocowuje się do łóżeczka dziecięcego. W ten sposób można efektywnie stymulować zmysły maluszka, takie jak wzrok czy dotyk. Karuzela została wykonana z najwyższej jakości certyfikowanego drewna bukowego i pomalowana nietoksyczną farbą wodną, która jest całkowicie bezpieczna dla każdego dziecka.

Karuzela nad łóżeczko

Karuzela nad łóżeczko Tweeto pozwala na skuteczne odkrywanie świata przez Twoje dziecko. Skupia jego uwagę, wspomagając koncentrację. Drewniany okrąg zawiera przymocowane do niego bawełniane ośmiorniczki. Wykonane zostały na szydełku i nie posiadają dodatkowych elementów, jak np. guziki, które mogłyby stanowić pewne zagrożenie dla maluchów podczas zabawy czy brania do buźki. Maskotki w pastelowych, biało-różowych barwach będą kojarzyły się dzieciom z czymś przyjemnym i słodkim, nie rozpraszając ich uwagi. Karuzela nad łóżeczko wprawiona zostaje w ruch przy każdym dotknięciu przez pociechę i jest niezwykle bezpieczna. Zapewnia nie tylko stymulację zmysłów, ale także dobrą zabawę.

Karuzela nad łóżeczko z ośmiorniczkami

Karuzela nad łóżeczko z ośmiorniczkami to produkt hand made, co ma niemałe znaczenie, ponieważ oznacza, że w wykonanie zabawki włożono całe serce i ogrom pracy. Można montować ją samodzielnie, gdyż jest to nieskomplikowane i pozwala na intuicyjne działanie. Karuzela z biało-różowymi ośmiorniczkami to dość klasyczna zabawka, aczkolwiek we współczesnym wydaniu. Jej stylowe wzornictwo i wykonanie to ukłon w stronę matki natury, która dostarcza nam jedynie najlepszych surowców, z których następnie mogą powstać właśnie takie cuda dla naszych pociech. A przecież uśmiech najmłodszych, to dla każdego rodzica najlepsze podziękowanie. Oprócz karuzeli nad łóżeczko w naszym asortymencie znajdują się takie produkty, jak łóżeczka kołyski dziecięce, kocyki dla dzieci, czy też obrazy dla dzieci. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Produkt nie zawiera mocowania do łóżeczka. Mocowanie znajduje się na tej stronie:klik

 

  • nie posiada naszywanych detali (guzików);

  • obręcz do zawieszania zabawek - 100% naturalny buk pokryty farbą na bazie wody;

  • zabawka - 100% bawełna

 

  • Karuzela z zabawkami

  • Nie zawiera uchwytu

  • Uchwyt do karuzeli dostępny jest na tej stronie: klik

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The