• Materac dla dzieci piankowy 70 cm/ 120cm

330.99
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 25
Kurier DPD Materac 25
Kurier DPD Pobranie Materac 30
The Weight Of The 1.5 kg
Leave your phone

Materac 70 cm/120 cm piankowy

Sen w przypadku małych dzieci jest niezwykle ważny - wówczas intensywnie się rozwijają Dobry materac zapobiega deformacjom, gwarantuje prawidłowe ułożenie ciała, a tym samym idealny rozwój. Z tego względu idealnym wyborem będzie nasz piankowy materac 70/120 cm. Pomimo gumy gwarantującej odpowiednią twardość jest niezwykle lekki. Przede wszystkim ma doskonałe wypełnienie. Jest elastyczny i funkcjonalny, sprawdzi się także dla starszych dzieci. Oprócz wygodnych materaców w naszej ofercie można znaleźć idealne pościele, kocyki dla dzieci oraz inne tekstylia

Wygoda i bezpieczeństwo materaca piankowego 

Materac piankowy tweeto to gwarancja najwyższej jakości oraz najlepszych materiałów. Pokrowiec na materac jest miły i przyjemny w dotyku, nie elektryzuje się, jest idealny dla wrażliwej skóry dziecka. Bez problemu można go zdjąć i wyprać w pralce. Naszym głównym celem jest przestrzeganie wszelkich norm dotyczących bezpieczeństwa - dzięki nowoczesnej technologii materac jest odporny na wilgoć oraz hipoalergiczny. Urządzając pokój dziecka, należy zadbać także o estetykę, dlatego mamy nadzieję, że nasze akcesoria okażą się odpowiednie do pokoju Twojej pociechy. 

Zalety materaca 70 cm/120 cm

Proponowany materac tweeto sprawdza się w przypadku najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci, dlatego zdecydowanie jest to inwestycja na lata. Zapewni zdrowy, spokojny sen Twojemu dziecku już od pierwszych chwil życia. Jego właściwy wybór jest szczególnie ważny, biorąc pod uwagę fakt, że noworodki większość czasu spędzają w łóżeczku. Dołożyliśmy więc wszelkich starań, aby materac spełniał normy w zakresie bezpieczeństwa. Wystarczy, że dopasujesz go do jednego z oferowanych przez nas, uroczych łóżeczek dziecięcych, dobierzesz komplet pięknej pościeli, a stworzysz kompletny zestaw zapewniający Twojemu maluszkowi spokojny sen. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości - do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy!

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The