• Karuzela nad łóżeczko - ośmiorniczka biało-granatowe

284.99
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 22.5
DPD Pobranie 22.5
The Weight Of The 0.3 kg
Leave your phone

Karuzela nad łóżeczko ośmiorniczka biało-czarna to ekologiczna zabawka wykonana z certyfikowanego drewna bukowego. Jej elementy pomalowane zostały w pełni bezpieczną farbą wodną, więc rodzice nie muszą obawiać się o zdrowie swojej pociechy. Na okręgu umieszczone zostały tkane ręcznie, bawełniane zabawki - ośmiorniczki w klasycznych barwach - białej i czarnej. Karuzela nad łóżeczko dzięki temu, że została wykonana z naturalnego tworzywa, jest przyjazna dla naszej planety. Maluchy z pewnością docenią charakter zabawki, ponieważ pozwala rozwijać zdolności manualne oraz poznawcze. Karuzela wzbudza ciekawość świata, co ma ogromne znaczenie w dalszym rozwoju.

Karuzela nad łóżeczko z asortymentu sklepu Tweeto

Karuzela nad łóżeczko z biało-czarnymi ośmiorniczkami, pochodząca z asortymentu sklepu Tweeto, to bezpieczna, klasyczna, a przy tym stylowa zabawka w nowoczesnym wydaniu. Ma charakter rozrywkowo-edukacyjny. Dziecko nie tylko uczy się chwytania przedmiotów, ale także skupiania uwagi i koncentracji.

Wszystkie maluchy są ciekawe świata. Proponowana przez nas karuzela nad łóżeczko pomaga budować tę ciekawość i jednocześnie zwracać uwagę na otaczający świat. To zatem fantastyczna zabawka, która w dodatku jest łatwa w montażu. Z pewnością poradzi sobie z tym każdy opiekun.

Karuzela nad łóżeczko

Karuzela nad łóżeczko z przymocowanymi do niejbiało-czarnymi ośmiorniczkami wprawiona zostaje w ruch poprzez dotyk. Wówczas bawełniane zabawki zaczynają obracać się wokół własnej osi. Zabawki nie zawierają żadnych, dodatkowych elementów, które mogłyby stanowić zagrożenie, a zatem są w pełni bezpieczne dla każdego, małego odkrywcy. Z karuzelą nad łóżeczko od Tweeto Twoje dziecko może bezpiecznie eksplorować otaczającą go przestrzeń i rozwijać poszczególne zmysły oraz umiejętności. W swojej ofercie posiadamy również inne przedmioty, takie jak dywaniki dla dzieci, komody z przewijakiem czy też kocyki dla dzieci. Każdy rodzic znajdzie u nas coś na miarę potrzeb zarówno dziecka, jak i swoich.

Produkt nie zawiera mocowania do łóżeczka. Mocowanie znajduje się na tej stronie:klik

 

  • nie posiada naszywanych detali (guzików);

  • obręcz do zawieszania zabawek - 100% naturalny buk pokryty farbą na bazie wody;

  • zabawka - 100% bawełna

 

  • Karuzela z zabawkami

  • Nie zawiera uchwytu

  • Uchwyt do karuzeli dostępny jest na tej stronie: klik

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The