• Karuzela nad łóżeczko - hipopotamy cappuccino

284.99
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 22.5
DPD Pobranie 22.5
The Weight Of The 0.3 kg
Leave your phone

Oferowanakaruzela nad łóżeczko marki Tweeto w przepięknehipopotamy w odcieniucappuccino to nie tylko stylowy, ale i piękny dodatek do pokoju dziecięcego. Doskonale uzupełni każde łóżeczko dziecięce. To niewątpliwie dość klasyczna zabawka w nowoczesnym i designerskim wydaniu, która już od pierwszych chwil pobudza zmysły dziecka. Proponowany produkt wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość, ale też pełne bezpieczeństwo. W ofercie naszego sklepu internetowego Tweeto dostępne są również akcesoria, ponadczasowe meble dziecięce i znacznie więcej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym asortymentem!

Urocza karuzela nad łóżeczko Tweeto w hipopotamy w odcieniu cappuccino

Szczegóły podkreślają styl i charakter wnętrza. Warto także zauważyć, że nieodłączną dekoracją pokoju dziecięcego jest karuzela nad łóżeczko. Przepiękne hipopotamy w odcieniu cappuccino w proponowanym przez nas modelu to ręcznie wykonane maskotki ze 100% bawełny, dzięki czemu są bardzo miłe w dotyku. Charakteryzują się przyjaznym wyglądem, który zachęca dzieci do poznawania świata. Zawieszone na sznureczku, na którym zostały nawleczone także koraliki. Całość zwieńcza stabilny stelaż wykonany z certyfikowanego drewna bukowego, pokrytego i tym samym zabezpieczonego bezpieczną farbą wodną.

Stylowa i bardzo bezpieczna karuzela nad łóżeczko Tweeto z hipopotamami - cappuccino

Akcesoria do pokoju dziecięcego muszą być estetyczne, ale przede wszystkim bezpieczne. Kryteria te z pewnością spełniają produkty marki Tweeto, w tym unikatowa karuzela nad łóżeczko z hipopotamami w kolorze cappuccino. Maskotki są plecione na szydełku i utrzymane w pastelowej kolorystyce, jednocześnie nie posiadają drobnych elementów mogących stanowić ewentualne niebezpieczeństwo. Warto także zauważyć, że montaż karuzeli jest intuicyjny i bardzo prosty. To uniwersalny produkt, który umili maluchowi każdą chwilę spędzoną w łóżeczku Tweeto.

Produkt nie zawiera mocowania do łóżeczka. Mocowanie znajduje się na tej stronie:klik

 

  • nie posiada naszywanych detali(guzikó w);

  • obręcz do zawieszania zabawek - 100% naturalny buk pokryty farbą na bazie wody;

  • zabawka - 100% bawełna

 

  • Karuzela z zabawkami

  • Nie zawiera uchwytu

  • Uchwyt do karuzeli dostępny jest na tej stronie: klik

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The