• Ochraniacz na boki seria RIO - miętowy

260.15
opak Add to wishlist
Delivery time to 14 days
Shipping price 22.5
DPD Pobranie 22.5
The Weight Of The 0.5 kg
Leave your phone

Rozwój niemowlęcia jest bardzo dynamicznym procesem. Małe dzieci rosną w tak szybkim tempie, że często zauważają to sami rodzice, którzy przebywają ze swoimi pociechami na co dzień. Właśnie z tego powodu trzeba być zawsze o dwa kroki przed swoim dzieckiem i przewidywać do nowego może ono wymyślić. Gdy maluch zaczyna wchodzić w etap podnoszenia się i sporego wiercenia w łóżeczku, to musimy być na to zawczasu przygotowani.

Doskonałym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa dziecku, jest ochraniacz na boki łóżeczka tweeto. Niemowlęta starają się jak najmocniej doświadczać wszystkiego, co znajduje się na około nich, dlatego bliskie spotkania ze szczebelkami łóżeczka, są tylko i wyłącznie kwestią czasu. O ile delikatne dotknięcie szczebelka nie jest niczym groźnym, to jednak mocniejsze uderzenia nieświadomego zagrożenia dziecka, mogą już stanowić poważne zagrożenie. Właśnie z tego powodu ochraniacze na boki łóżeczka są tak bardzo praktycznym i niezbędnym produktem w łóżeczku każdego dziecka. 
 

Montaż ochraniacza na boki łóżeczka tweeto jest niezmiernie prosty i każdy może sobie z nim poradzić. Ochraniacz przymocowuje się do łóżeczka za pomocą wstążeczek oraz rzep, które dobrze stabilizują cały ochraniacz.

Ochraniacz na boki łóżeczka tweeto, oprócz ochronnej funkcji, zapewnia przytulną i bezpieczną atmosferę. 
 

Ochraniacz wykonany został z materiałów o najwyższej jakości, ponieważ nasza firma stawia przede wszystkim na jakość produktów. Stuprocentowa bawełna ze standardem Eco tex 100 zapewnia komfort i niebywałą miękkość.

Ochraniacz na boki łóżeczka doskonale pasuje do wielofunkcyjnego łóżeczka tweeto. 
 

Ochraniacz na boki łóżeczka tweeto jest niezbędnym wyposażeniem każdego dziecięcego łóżeczka, ponieważ zapewnia dziecku bezpieczeństwo. Mali odkrywcy są niezwykle ciekawscy otaczającego je nowego świata, dlatego warto pozwolić im się rozwijać, jednocześnie zapewniając im bezpieczeństwo. 

Marka tweeto to najwyższa jakość!

Materiały i parametry ochraniacza do łóżeczka dla dzieci:

 

  • materiał 100% bawełna,

  • wypełnienie 100% poliester,

  • rozmiar - 240 x 27 cm.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The