• Wieszak stojący dla dzieci tweeto tipi biały-buk naturalny

555.85
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 22.5
DPD Pobranie 22.5
The Weight Of The 7.5 kg
Leave your phone

Wieszak stojący dla dzieci tweeto tipi biały-buk – naturalny

Dziecięcy pokoik - przepis na idealną przestrzeń? To połączenie funkcjonalności i estetyki. Pokój Twojego dziecka to pomieszczenie w którym powinno się prawidłowo rozwijać. Dlatego o jego aranżacji warto pomyśleć jeszcze przed narodzinami. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór mebli dziecięcych, w tym wieszak tipi w odcieniu naturalnego, białego buku. Jej funkcjonalność i minimalizm zachwyca, dzięki czemu z powodzeniem zastępuje tradycyjne szafy. To nowoczesny i bardzo praktyczny mebel, który idealnie komponuje się z pozostałymi akcesoriami idealnie podkreślając wystrój dziecięcego pokoiku. 

Wieszak stojący tipi biały buk - praktyczna i funkcjonalna

Wieszak dla dzieci tipi od tweeto wykonana została z litego, bukowego drewna o najwyższej, certyfikowanej jakości. Szafa posiada solidną, drewnianą półkę w której można przechować najpotrzebniejsze rzeczy. W naszej firmie przestrzegamy wszelkich norm dotyczących bezpieczeństwa, dlatego szafa pokryta jest bezpieczną farbą wodną. Naturalne drewno z którego została wykonana jest jednym z najbardziej przyjaznych materiałów. Lita bukowa szafy jest ekologiczna i przyjazna dla środowiska. Jako ciekawostkę warto dodać, że nazwa tipi pochodzi od charakterystycznie skrzyżowanych ukośnie belek, które w identyczny sposób były krzyżowane w indiańskich namiotach. 

Wieszak tipi od tweeto - mebel idealny

Wieszak stojący dla dziecitipi przykuwa uwagę przede wszystkim nowoczesnym i oryginalnym designem. Mebel z pewnością przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Wieszak dostarczana jest w częściach, jednak jej montaż jest bardzo prosty. Jest doskonałą opcją do dziecięcego pokoju - nie zajmuje dużo miejsca, a przy tym jest bardzo pojemna. Mebel pomoże utrzymać w pokoiku ład i porządek zachowując estetykę. Szafa doskonale sprawdzi się na każdym etapie rozwoju Waszego malucha. W naszej ofercie oprócz mebli i akcesoriów znajdziecie również komplety pościeli, czy kocyki idealne dla Waszego dziecka. 

Rozmiar wieszaka dla dzieci to 148 x 96 x 40

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The