• Baldachim do łóżeczka z liliowym brzegiem

189.99
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 22.5
DPD Pobranie 22.5
The Weight Of The 0.3 kg
Leave your phone

Dzieci tuż po urodzeniu przesypiają znaczną część dnia. Sen to ważny element ich prawidłowego rozwoju, ale jednocześnie czas wypoczynku. W trakcie urządzania pokoju dziecięcego dla noworodka warto zadbać o szczegóły, które zapewnią mu ochronę przed licznymi bodźcami, a także pełne poczucie bezpieczeństwa. Trafnym wyborem okaże się z pewnością baldachim do łóżeczka z liliowym brzegiem, jaki można znaleźć w bogatej ofercie naszego sklepu internetowego Tweeto. Nasz asortyment obejmuje poza tym wysokiej jakości, wielofunkcyjne łóżeczka dla dzieci, praktyczne komody z przewijakiem i znacznie więcej. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty!

Piękny i praktyczny baldachim do łóżeczka z liliowym brzegiem

Oferowany baldachim do łóżeczka Tweeto został wykonany ze stuprocentowego lnu, który jednocześnie spełnia standardy Eco Tex 100. Warto podkreślić, że jest on efektem bardzo starannej, ręcznej pracy. Dzięki temu nasi klienci otrzymują wysokiej jakości produkt w atrakcyjnej cenie. Ważne są również walory estetyczne, gdyż baldachim Tweeto doskonale uzupełni wystrój każdego pokoju dziecięcego. To doskonały pomysł na prezent z okazji narodzin noworodka. Zapewnia ochronę przed jeszcze nieznanymi bodźcami. Baldachim to wyjątkowy produkt, który doceniło już wielu klientów naszego sklepu internetowego.

Wysokiej jakości, stylowy baldachim do łóżeczka z liliowym brzegiem

Przepiękny baldachim do łóżeczka z liliowym brzegiem można znaleźć w bogatej ofercie sklepu internetowego Tweeto. Ma wiele zalet, wśród których należy wymienić zabezpieczenie przed owadami i przeciągami. Najważniejszą funkcją baldachimu jest jego pozytywny wpływ na zdrowy, spokojny sen dziecka. Dodatkowo zapewnia on poczucie bezpieczeństwa i ochronę przed mocnymi promieniami słonecznymi. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym asortymentem znajdującym się w sklepie Tweeto. Jesteśmy przekonani, że produkt ten doskonale uzupełni wystrój każdego pokoju.

 

  • materiał bazowy - 100% lnu;

  • materiał obszycia - 100% bawełna;

  • rozmiar - 188 cm x 134 cm;

 

  • Nie zawiera uchwytu

  • Uchwyt do baldachimu dostępny jest na tej stronie: klik

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The