• Baldachim do łóżeczka z jasnozielonym brzegiem

189.99
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 22.5
DPD Pobranie 22.5
The Weight Of The 0.3 kg
Leave your phone

Pokój dziecka to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Warto więc o nie zadbać, zanim maluszek pojawi się na świecie. Obowiązkowym elementem wyprawki jest łóżeczko, które można uzupełnić o wiele akcesoriów z działu tekstylia oraz ponadczasowe karuzele nad łóżeczko. Cieszącym się sporym zainteresowaniem jest baldachim do łóżeczka z jasnozielonym brzegiem, który można znaleźć w ofercie sklepu internetowego Tweeto. Produkt ten zapewni niezbędne poczucie bezpieczeństwa, ale i ochroni dziecko przed nadmiarem bodźców. Przekonaj się, jak wiele zalet posiada baldachim Tweeto! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z przygotowanego asortymentu najwyższej jakości!

Wysokiej jakości baldachim do łóżeczka z jasnozielonym brzegiem

Proponowany baldachim został wykonany z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bezpieczny dla dziecka. Produkt marki Tweeto wykonano ręcznie z czystego lnu, który doskonale przepuszcza powietrze. Materiał ten spełnia rygorystyczne standardy Eco Tex 100. Dodatkowo przepiękny baldachim do łóżeczka z jasnozielonym brzegiem zapewnia pożądany półmrok, doskonale chroni przed wieloma bodźcami, a także owadami. To bardzo ważne, zwłaszcza w pierwszych dniach i miesiącach życia każdego noworodka. Warto zauważyć również, że poza wieloma, praktycznymi funkcjami prezentuje się doskonale na łóżeczku dziecięcym Tweeto.

Doskonały prezent dla maluszka - baldachim do łóżeczka Tweeto z jasnozielonym brzegiem

Sen to najistotniejszy element w pierwszych miesiącach życia każdego dziecka. Warto więc zadbać o bezpieczną i przyjazną przestrzeń do spania. Wyjątkowym produktem jest z pewnością baldachim do łóżeczka znajdujący się w ofercie sklepu internetowego Tweeto. Jego wybór pozwoli stworzyć przyjemny klimat, nada wnętrzu intymności oraz wprowadzi kojącą atmosferę. Dzięki temu sen w łóżeczku będzie długi oraz spokojny, a dziecko zawsze wypoczęte i radosne. Naszym zdaniem produkt ten spełni oczekiwania każdego rodzica!

 

  • materiał bazowy - 100% lnu;

  • materiał obszycia - 100% bawełna;

  • rozmiar - 188 cm x 134 cm

  • Lniany baldachim

  • Nie zawiera uchwytu

  • Uchwyt do baldachimu dostępny jest na tej stronie: klik

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The