• Baldachim do łóżeczka z szarą krawędzią w kotwice

189.99
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 22.5
DPD Pobranie 22.5
The Weight Of The 0.3 kg
Leave your phone

Baldachim do łóżeczka z szarą krawędzią w kotwice to najwyższa jakość zagwarantowana poprzez ręczne wykonanie. Dobór odpowiedniego materiału (lnu) przekłada się nie tylko na bezpieczeństwo Twojego dziecka, ale również na piękny wystrój pokoju. Baldachim to sprawdzony sposób na zapewnienie niemowlęciu spokojnego snu już od pierwszych dni życia. Zapewnia spokojny odpoczynek i chroni przed szkodliwymi dla noworodków promieniami słońca, ale również przed owadami, chłodnym wiatrem czy przeciągiem. Proponowany baldachim jest wystarczająco duży, aby pasował do każdego łóżeczka.

Najlepszy wybór dla noworodka - baldachim do łóżeczka z lnu

Len jest niezwykle cenionym materiałem ze względu na swoją miękkość oraz wytrzymałość. Baldachim do łóżeczka z szarą krawędzią w kotwice posiada atest Eco Tex 100, spełnia więc najwyższe standardy. Stanowi gwarancję tego, że każde dziecko będzie w pełni bezpieczne w kontakcie z materiałem. Nie wywołuje on bowiem reakcji alergicznych i jest pozbawiony szkodliwych dla zdrowia dziecka substancji. Niemowlęta są szczególnie narażone na kontakt z czynnikami zewnętrznymi, dlatego odpowiedni dobór tekstyliów jest szczególnie ważny. Proponowany baldachim posiada piękny, biały kolor udekorowany kotwicami przy krawędziach. Będzie to motyw odpowiedni zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

Dlaczego noworodkom dobrze służy baldachim do łóżeczka?

Dzieci są szczególnie wrażliwe na wszystkie bodźce zewnętrzne, łatwo zatem zaburzyć ich sen. Baldachim do łóżeczka z szarą krawędzią w kotwice ogranicza dopływ drażliwych elementów z otoczenia, które mogłyby go rozpraszać. Dzięki temu ułatwia zasypianie. Tworzy wokół niemowlęcia przyjemny półmrok oraz poczucie bezpieczeństwa, mając pozytywny wpływ na długi, zdrowy odpoczynek. Len jest materiałem oddychającym, przez co nie musisz obawiać się o brak dostępu świeżego powietrza. Możesz otoczyć nim noworodka nawet w gorące dni. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą pięknych łóżeczek dziecięcych oraz uroczych karuzeli do zawieszenia nad łóżeczkiem.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The