• Baldachim do łóżeczka z krawędzią w szaro-białe kropki

189.99
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 22.5
DPD Pobranie 22.5
The Weight Of The 0.3 kg
Leave your phone

Już od pierwszych godzin życia niemowlę potrzebuje dużo snu. Jest również często bardzo wyczulone i wrażliwe na otoczenie, a baldachim do łóżeczka z krawędzią w szaro-białe kropki pozwoli go osłonić z każdej strony, zapewniając zdrowy, spokojny sen. Rozłożony nad głową dziecka będzie blokował dostęp światła, ale również ograniczy wgląd na to, co dzieje się w mieszkaniu, ułatwiając zasypianie. Tworzy azyl, w którym niemowlę będzie czuło się bezpiecznie, upodabniając łóżeczko do łona matki. Baldachim do łóżeczka marki Tweeto to gwarancja długiego, niczym niezaburzonego snu maluszka.

Wyjątkowy wygląd baldachimu z szaro-białymi kropkami

Proponowany baldachim do łóżeczka jest wykonany z białego, 100% lnu. Łatwo wkomponować go do każdego pomieszczenia - kolor biały jest neutralny i dobrze pasuje do różnej kolorystyki. Na krawędziach posiada cienki pas szarego materiału ozdobiony białymi kropkami. Jasna szarość podkreśla sam baldachim i stanowi subtelny ozdobnik. Materiał na pół przepuszczalny sprawia, że dziecko nie jest całkowicie odcięte od świata zewnętrznego, ale jego kontakt z nim zostaje ograniczony, tak samo, jak dopływ światła. Producent mebli dziecięcych Tweeto zatroszczył się o delikatny design baldachimu, aby przywodził skojarzenia domowego ciepła i bezpieczeństwa.

Co wyróżnia baldachim do łóżeczka z krawędzią w szaro-białe kropki?

Ten wyjątkowy produkt wykonany z ekologicznego lnu jest w pełni bezpieczny dla dziecka, gdyż nie wywołuje reakcji alergicznych i pozwala skórze swobodnie oddychać. Dzięki temu dziecko może spać pod baldachimem nawet w gorące dni, a ten ochroni je przed owadami czy też przeciągami. Len wykorzystany do uszycia baldachimu do łóżeczka z krawędzią w szaro-białe kropki spełnia najwyższe standardy Eco Tex 100. Gwarancję jakości oraz dokładności oferuje ręczne wykonanie. Warto poznać również naszą ofertę pozostałych tekstyliów.

 

  • materiał bazowy - 100% lnu;

  • materiał obszycia - 100% bawełna;

  • rozmiar - 188 cm x 134 cm

 

  • Nie zawiera uchwytu

  • Uchwyt do baldachimu dostępny jest na tej stronie: klik

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The