• Wieszak stojący dla dzieci tweeto tipi z dwiema półkami biał

616.19
opak Add to wishlist
Delivery time to 14 days
Shipping price 22.5
DPD Pobranie 22.5
The Weight Of The 9.5 kg
Leave your phone

Wieszak stojący tweeto tipi z dwiema półkami biała 

Idealny pokoik dziecięcy to połączenie estetyki i funkcjonalności, dlatego dla większości rodziców urządzenie go jest nie lada wyzwanie. Ważne jest, aby meble nie zagracały przestrzeni, jednocześnie współgrając z pozostałymi elementami wyposażenia, takimi jak nasz wieszak stojący tweeto z dwiema półkami w kolorze białym. Wspomniane półeczki są na tyle pojemne, że bez problemu pomieszczą najpotrzebniejsze rzeczy, które warto mieć w zasięgu ręki. Sama w sobie zachwyca prostotą, oryginalnością i stylem, idealnie oddając przytulny nastrój. W naszej ofercie oprócz innowacyjnych mebli można znaleźć także urocze tekstylia, w tym pościele, kocyki idealne dla Twojej pociechy. 

Zalety Wieszaka Tipi tweeto 

Wieszak tweeto został wykonany z materiałów najwyższej jakości. Naszym celem jest dokładnie przestrzeganie wszelkich norm w zakresie bezpieczeństwa, dlatego mebel został pokryty specjalną farbą wodną. Meble dziecięce tworzone z naturalnego drewna są najbezpieczniejsze dla Twojego malucha. Wieszak dostarczany jest w częściach, jednak jej montaż jest bardzo prosty. Jest funkcjonalny, solidny, nie zajmuje wiele miejsca, dlatego tego typu meble coraz częściej zastępują tradycyjne rozwiązania. Jako ciekawostkę warto dodać, że nazwa tipi pochodzi od charakterystycznie skrzyżowanych belek, które w identyczny sposób były krzyżowane w indiańskich namiotach.

Wieszak dla dzieci tweeto z dwiema półkami - stylowy i elegancki

Wieszak tipi od tweeto jest nowoczesny i w pełni funkcjonalny. Doskonale wpisze się w każdy wystrój pokoju. Interesujący i oryginalny design zachwyci nie tylko dzieci, ale i ich rodziców przyciągając uwagę każdego, kto wejdzie do pokoju. Uniwersalność Wieszaka tipi polega na tym, że nie zajmując wiele miejsca (inaczej niż w przypadku tradycyjnej szafy), jest jednocześnie bardzo pojemna. Prezentuje się bardzo estetycznie. Dzięki swojej funkcjonalności pomaga utrzymać w pokoju ład i porządek, a w dodatku pozwala wygospodarować jeszcze więcej miejsca np. na zabawę. 

Rozmiar wieszaka dla dzieci to 148 x 96 x 40

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The