• O nas

My, zespół Tweeto, cieszymy się, że odwiedziłeś nasz sklep internetowy!
Znajdziesz tutaj wiele dobrych i niezbędnych rzeczy, a także wiedzę, która sprawi, że twoje rodzicielstwo będzie pewne i szczęśliwe. A twoje dziecko - zdrowe i zadowolone!

Nasz zespół Tweeto

Bardzo pragniemy i musimy opowiedzieć o nas i pracy naszego życia, aby mieć pewność, że naprawdę inwestujemy w nasze produkty część naszego serca, połowę duszy oraz całą naszą miłość i troskę o nasze ukochane, długo oczekiwane dzieci.

Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami i wychowujemy dwie cudowne córki! Wraz z narodzinami naszych bliskich zdaliśmy sobie sprawę, jakie są łagodne i bezbronne stworzenia. Potrzebują najlepszego, najdoskonalszego i najlepszego. Szukając tego „najbardziej”, zdaliśmy sobie sprawę, że sami możemy i powinniśmy go stworzyć.

Wykorzystując całą naszą wiedzę, doświadczenie, możliwości i jednocząc podobnie myślących ludzi, stworzyliśmy zespół, który tworzy wspaniałe rzeczy dla dzieci. Dokładamy wszelkich starań, aby pierwsza przestrzeń w życiu dziecka była jak najbardziej wygodna i bezpieczna oraz była dobrym początkiem jej udanego życia.

 

Nasze przekonania

Kiedy przyszli rodzice już czekają na swoich pierworodnych, jednym z pierwszych planów jest zorganizowanie żłobka. We lwowskich warsztatach tworzymy pierwszy dziecięcy przedmiot dla Twojego dziecka: meble dziecięce, tekstylia, akcesoria i zabawki. Wszystkie nasze produkty są wykonane ręcznie, wykonane z materiałów innych niż niebezpieczne, trwałe i bezpieczne.

My, zespół Tweeto, jesteśmy przekonani, że rzeczy, które otaczają Twoje dziecko, powinny być nie tylko piękne, ale również wysokiej jakości, praktyczne i łatwe w użyciu.

Jakość naszych produktów

Zgodnie z naszymi przekonaniami, nasze produkty Tweeto wykonane są wyłącznie z wysokiej jakości surowców: ekologicznego drewna, eko-bawełny. Wysoka jakość naszych produktów Tweeto zapewnia ich trwałość w użyciu.

Osobiście wybieramy każdy materiał, każdą tkaninę, każdą nić do naszych produktów i sprawdzamy ich jakość, aby zapewnić dziecku tylko to, co najlepsze.

Nasz projekt Tweeto

Dla naszych produktów stworzyliśmy oryginalny styl. Do łóżek, akcesoriów i zabawek wybieramy pastelowe, spokojne odcienie kolorów. W końcu kolory mają znaczący wpływ na rozwój psycho-emocjonalny dziecka.

Każda rzecz, którą tworzymy, ma ekskluzywny design: nigdzie nie znajdziesz czegoś takiego!

Naszym głównym pomysłem jest wielofunkcyjne łóżeczko dziecięce, które nie przypomina żadnego z istniejących łóżek!

Od dawna wpadliśmy na pomysł takiego łóżka, pomyśleliśmy, pracowaliśmy nad jego stworzeniem ... Wreszcie zaprojektowaliśmy i opatentowaliśmy i możemy z dumą powiedzieć: nasze łóżko Tweeto jest wyjątkowe! „Rośnie” wraz z dzieckiem i zmienia się zgodnie z jego potrzebami. To łóżeczko jest przyjazne dla środowiska, niezwykle praktyczne i wszechstronne w użyciu.

W naszym sklepie Tweeto zawsze znajdziesz odpowiednią i przydatną rzecz, która dopełni wnętrze pokoju dziecięcego i przypadnie Ci do gustu!

Niezły wybór!

Z miłością Tweeto