• Huśtawka dla dzieci biała

Kolor
535.49
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 25
Kurier DPD Huśtawka 25
Kurier DPD Pobranie Huśtawka 30
Waga 4.5 kg

Huśtawka biała – wyciszenie dla dziecka, komfort dla rodziców

W przygotowanej przez nas zaawansowanej ofercie Tweeto wyróżniamy nowoczesne produkty, które jeszcze bardziej podwyższą funkcjonalność, innowacyjność i atrakcyjność łóżeczek 7 w 1. Udostępniamy mechanizmy do kołysania, które zadbają o spokojny, relaksujący sen najmłodszych od pierwszych chwil ich życia. Jednym z nich jest huśtawka biała stworzona specjalnie z myślą o komforcie zarówno maluszków, jak i rodziców. Służy do delikatnego huśtania zainspirowanego ruchem bioder i kołysaniem w łonie mamy. Huśtawka biała jest doskonałym sposobem na skuteczne uspokojenie noworodka, co cenione jest szczególnie przez rodziców. Innowacyjna formuła produktu polegająca na subtelnym bujaniu sprawia, że dziecko bardzo szybko się wycisza i o wiele łatwiej zasypia. Wystarczy jedno pchnięcie, by wprawić huśtawkę w ruch kontynuowany przez pewien czas przez ciężar łóżeczka. Model jest nowoczesnym rozwiązaniem zapewniającym rodzicom wewnętrzny spokój, komfort i ulgę. To zaawansowany dodatek o wysokim charakterze przydatności.

Sprawdź jak to działa:

 

Huśtawka biała sposobem na szybkie, spokojne usypianie

Technologia huśtawki białej stworzonej specjalnie z myślą o noworodkach i niemowlętach bazuje na łagodnym ruchu bioder mamy, które znajome są dziecku jeszcze przed narodzinami. Dzięki temu kołysanie pozwala na skuteczne i szybsze usypianie. Huśtawka biała pozwala poczuć się noworodkowi bezpiecznie, dlatego jego sen jest o wiele bardziej spokojny i wyciszony. Dodatek do łóżeczka doskonale sprawdza się szczególnie w nocy, kiedy dziecko się przebudzi, a rodzic chce szybko z powrotem utulić je do snu. Huśtawka biała gwarantuje świetną skuteczność, ponieważ jej formuła inspirowana jest naturalnymi bodźcami, jeszcze przed narodzinami. W celu doboru dodatków do indywidualnych potrzeb, polecamy zapoznanie się z kolekcją mechanizmów do kołysania, w której każdy rodzic znajdzie coś dla siebie!

Biała huśtawka dla noworodków – niezbędny element wyposażenia łóżeczek tweeto

Kiedy zapoznasz się ze wszystkimi właściwościami białej huśtawki Tweeto nie będziesz mógł przejść obok niej obojętnie! Stanie się niezbędnym elementem wyposażenia prezentowanych przez nas unikatowych łóżeczek 7 w 1, które wzbogaci je o możliwość delikatnego kołysania. Dzięki temu Twoje dziecko nie tylko zyska funkcjonalne, dbające o prawidłowy rozwój postawy ciała i maksymalny komfort miejsce do spania, ale przede wszystkim osiągnie wyjątkowe bezpieczeństwo, spokój i wyciszenie. Biała huśtawka to jeden z najlepszych, najskuteczniejszych dodatków do prezentowanego przez nas łóżeczka.

Mechanizm huśtający pasuje do małej, jaki i dużej transformacji łóżeczka.

  • Świetny gadżet, przydatny do usypiania dziecka. Polecam!
    Ola (2020-10-16)
    Jakość
    Funkcjonalność
    Cena
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia