• Materac dla dzieci 3 w 1 z pianka pamięciowa- włókno kokosowe 70cm / 120 cm

Wypełnienie
620.54
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 25
Kurier DPD Materac 25
Kurier DPD Pobranie Materac 30
Waga 5.3 kg

Materac 3 w 1, który rośnie razem z dzieckiem

Prezentowany przez nas materac tweeto to najlepszej klasy produkt wykonywany przy wykorzystaniu najnowocześniejszej, zaawansowanej technologii. Podczas produkcji skupiliśmy się na wielofunkcyjności służącej dzieciom w szerokim przedziale wiekowym. Zadaniem materaca 3 w 1 jest rosnąć z dzieckiem, co podwyższa praktyczność kupowanego modelu. Został on dostosowany do potrzeb noworodków, niemowląt oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Materac 70 cm / 120 cm to nadzwyczajne rozwiązanie służące przez bardzo długi czas, które gwarantuje najwyższy poziom jakości, wytrzymałości i funkcjonalności. Model dostosowany został idealnie do oferowanych przez nas nowoczesnych łóżeczek-kołysek 7w1, które tak samo jak materace wyprodukowane zostały w zaawansowanej, praktycznej formule. Materac 3 w 1 razem z łóżeczkiem z modelu dla noworodka stanie się doskonałą opcją dla nieco starszych dzieci. Jest to kompleksowe rozwiązanie gwarantujące maksymalną funkcjonalność.

Pokrowiec na materac wykonany jest ze stuprocentowego poliestru. Można go zdjąć i uprać w pralce w temperaturze 30 stopni.

  • Materac bardzo dobrej jakości. Wydaje się w sam raz twardy dla niemowlaka oraz z drugiej strony miększy dla starszego dziecka. Jedynie pokrowiec mógłby być bawełniany. Wykonanie bardzo staranne.
    Agnieszka (2023-08-18)
    Jakość
    Funkcjonalność
    Cena
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia