• Obraz w ramce - Ptaszek

76.93
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 22.5
DPD Pobranie 22.5
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Rozwój dziecka zaczyna się w zasadzie już od pierwszych dni na świecie. Noworodek zaczyna pomału poznawać otaczający go świat przez wszystkie swoje zmysły. Każdy rodzic chce, żeby jego pociecha rozwijała się dobrze i naturalnie. Do prawidłowego rozwoju naszych dzieci możemy się przyczynić poprzez stymulację zmysłów, odpowiednimi obrazami.

Dziecięcy pokój musi być tak urządzony, żeby podświadomie kojarzył się z bezpieczeństwem i ciepłem. W Tweeto wiemy, jak bardzo ważne potrafią być szczegóły, dlatego przywizujemy do nich szczególną wagę. Detale takie jak obrazki na ścianę potrafią dodać wnętrzu sporo przytulności.

Obraz w ramce od Tweeto przedstawiający wesołe ptaszki jest idealnym dodatkiem do dziecięcego pokoju. Uśmiechnięte ptaszki rzucają się w oczy nie tylko dorosłym, ale przede wszystkim najmłodszym. Takie przyjemne i przyjazne obrazy potrafią na długo pozostać w pamięci dziecka które, gdy tylko będzie czuło się mniej bezpiecznie, z pewnością będzie myślami wracało do przytulnego pokoju z wszystkimi jego dodatkami.

Obraz w ramce od Tweeto został namalowany w pastelowych barwach, a całość oprawiona jest elegancką ramką. 

Uśmiechnięte ptaszki z pewnością będą przyjacielami każdego dziecka, u którego zamieszka ten piękny obraz. Przyjazna aparycja zwierzątka wywołuje u dzieci poczucie bezpieczeństwa i przytulnej, domowej atmosfery. 

Dla kreatywnego rodzica obraz z ptaszkami może być doskonałym punktem wyjścia, do tworzenia bajek o przygodach podmorskiej podróżniczki, która każdego wieczora będzie wybierała się na wyprawę razem z dziećmi.

Warto jest zapoznawać dzieci ze sztuką od najmłodszych lat, ponieważ w ten sposób zaszczepiamy w nich poczucie estetyki i piękna, które przecież jest tak ważne w dalszym rozwoju dziecka. 

Obraz w ramce z ptaszkiem to doskonały prezent, który z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę podczas przyjęcia baby shower.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The