• Biureczko z tablicą i krzesłem

599.00
opak Add to wishlist
Delivery time to 14 days
Shipping price 22.5
DPD Pobranie 22.5
The Weight Of The 17 kg
Leave your phone

 

W końcu nadeszła pora, aby przenieść się z kącika z zabawkami do eleganckiego biureczka. Przy nim nasza pociecha będzie kreślić pierwsze literki i nauczy się dodawać. Ta mała (ale ciekawsza) wersja biurka dla dorosłych z pewnością pobudzi zainteresowanie zdobywaniem wiedzy u dziecka. W końcu wszyscy pamiętamy, jak bardzo chcieliśmy być kiedyś dorośli! Przy biurku wyposażonym w tablicę, nasz młody uczeń będzie nie tylko zdobywać wiedzę, ale także świetnie się bawić.

 

 

 


Bezpieczne miejsce zapewniające zdrowy rozwój

Każdy z nas chce mieć swój własny kąt. Stwórz miejsce do swobodnego rozwoju dla Twojego dziecka. Przy biureczku Tweeto najmłodsi mogą uczyć się pisać, rozwiązywać łamigłówki, rysować i spędzać czas wedle swojego uznania, biorąc przykład z rodziców.

Wyjątkowymi cechami biurka są:

·         nachylony pulpit, który zapewnia wygodę i zapobiega nadmiernemu nachylaniu się nad blatem,

·         wykonanie z drewna sosnowego bez sęków o regularnej strukturze i wyjątkowej gładkości,

·         podnoszona tablica do zapisywania zmywalnymi flamastrami, dzięki której możecie wspólnie pobawić się w szkołę lub rysować i zamienić naukę w fantastyczną zabawę.

Przyłączony do blatu, drewniany organizer na przybory do pisania i rysowania pozwoli Twojemu dziecku nauczyć się, jak utrzymywać porządek w swojej przestrzeni osobistej.

Wysokiej jakości, bezsęczne drewno sosnowe

Sęki w drewnie są pozostałością po odciętych gałęziach. Drewno bezsęczne występuje na rynku w małej ilości i jest bardzo doceniane przez producentów i klientów. Sęki mają tendencję do pękania i oddzielania się od reszty drewna, co utrudnia malowanie oraz wpływa na estetykę mebli.  Drewno z takimi pozostałościami łatwiej ulega odkształceniom.

Nasze biureczko dziecięce jest wykonane z bezsęcznego drewna sosnowego, dzięki czemu prezentuje się wspaniale i jest niesamowicie trwale. Będzie dobrze służyć Twojemu dziecku przez wiele lat – do czasu, kiedy dumne zasiądzie przy swoim pierwszym biurku dla prawdziwego ucznia.

Wymiary

Biurko: Wysokość 55 cm

    Szerokość 65 cm

Tablica: 65/45 cm

Krzesło: wysokość 55cm

     szerokość 32 cm

     głębokość 34 cm

     wysokość siedziska 29 cm

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The